İletişim Bilgisi

HİZMETLERİMİZ

ENDÜSTRİYEL HİZMETLER

Endüstriyel Kumlama ve Boyama İşleri Otomotiv, Tekstil, Gıda Fabrikaları Makine de Montaj ve Montaj Kurulum İşleri Borulama, Kaynak, Montaj, Ekipman Kurulumu, Yangın Hattı, Makine Bakım ve Onarım Hizmetleri, İzolasyon İşleri (Mekanik Boru, Ekipman, Enstrüman İzolasyon Uygulama

ENDÜSTRİYEL HİZMETLER

Endüstriyel Kumlama ve Boyama İşleri

Kumlama yüzeydeki yağın, pasın kirin, eski boyanın veya pas curufunun yüzey aşındırılma işlemine tabi tutularak çıkarılması ve gözenekler açılarak yüzeyin boya tutunacak hale getirilmesi işlemidir.

DETAYLAR!
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER

Makina Montaj ve Demontaj İşleri

Üç Üçgen Yapı Tasarım İnşaat; endüstriyel tesis, elektriksel ve mekanik altyapıya yönelik kapsamlı makine montaj ve demontaj hizmetlerini yerine getirmektedir.

DETAYLAR!
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER

Makine Bakım ve Onarım Hizmetleri

Firmamız, asıl varlık amacı üretimi olan kurumsal firmaların, mekanik bakım ve onarım işlerini komple üstlenerek, bu tip işlerde geçmiş den gelen tecrübemizle akılcı çözümler, kalite, zaman ve fiyat avantajı sağlamayı amaç edinmiştir.

DETAYLAR!
ENDÜSTRİYEL HİZMETLER

Mekanik Boru & Ekipman İzolasyonu

Üç Üçgen Yapı Tasarım olarak endüstriyel yalıtım projelerinde tasarım ve uygulama hizmeti sunmaktayız. Boru ve ekipmanların yalıtım uygulamalarında malzeme seçimi ve uygulama; yalıtım işçiliği metodu çok önemlidir.

DETAYLAR!
HİZMET POLİTİKAMIZ

MEMNUNİYETİNİZ BAŞARIMIZDIR!

20+

Uzman Personel

15+

Hizmet Kalemi

100+

Tamamlanmış Proje

140+

Memnun Müşteri

yapı tasarım & endüstriyel

hizmetlerimiz

Yapı Proje & Uygulama

Çelik yapı, betonarme yapı, prefabrik yapı, taş yapı Villa,Tek Katlı Ev,Köy Evi,Bağ Evi temelden anahtar teslim veya hali hazırdaki tüm yapılarınıza restorasyon, tadilat, uygulama, iç /dış görsellik, montalama ve tüm inşaat uygulamaları.Kişiye ve konuma özel düşlediğiniz tüm projeleri tasarlayıp, profesyonel uygulama ile anahtar teslim inşa ediyoruz..

İnşaat Yapı Uygulama

Fabrika, Hastane, Betonarme, Prefabrik Ev, Villa, Tripleks Ev, Daire, Klinik, Eczane, Otel, Mağaza Kafeterya, Ofis, Büro Tasarım Restorasyon Revizyon Tadilat Uygulama, Anahtar Teslim, Bina Dışı & Bina İçi Görsellik Mantolama Tasarım Restorasyon – Revizyon Tadilat Uygulama, Kalebodur, Sıva, Şap, Bölme Duvar Ahşap Tasarım, Bahçe, Balkon ve Çevre Düzenleme Tasarım,

Yapı Tasarım Uygulama

Alçıpan Bölme Duvar , Alçıpan Dekor, Işık Bandı, Perdelik, Tv Ünitesi, Alçıpan Gömme Dolap ve Aydınlatma, Çelik Konstrüksiyon, Çelik Çatı, Asma Çelik Kat, Basit Çelikler ve Endüstriyel Çeliklerin Kurulum Montaj Demontaj Uygulama, İnşaat Isı Ses ve Su İzolasyonu, Tesisat ve Mekanik Montaj, Havuz ve Ekipmanları Tasarım, Asma Tavan, Dekoratif Tavan, Ahşap Tavan Tasarım,