İletişim Bilgisi

YAPI PROJE & UYGULAMA

Asma & Dekoratif & Ahşap Tavan

Bursa Asma Tavan Sistemleri asma tavan evlerin, iş yerlerinin ve toplantı alanlarının, alışveriş merkezlerinin ve daha pek çok farklı alanın vazgeçilmez tercihlerinden birisi olan asma tavanlar günümüzde her geçen yıl çok daha büyük bir değişim geçirerek teknoloji ile bütünleşik bir vaziyette yenilenmeye devam etmektedir.

Tavan tasarımı farklı amaç ve estetik kaygılar güdülerek şık bir şekilde yapılmaktadır. Asma tavan sistemlerinde müşterilerin ve firma sahibinin beklentileri göz önüne alınarak farklı estetik kaygılar güdülerek şık bir tasarım oluşturulabilir. Böylece mekanlar çok daha hareketli ve renkli bir görünüme sahip olacaktır.

Asma tavan modelleri ve çeşitleri gün geçtikçe artmaktadır. Üç Üçgen Yapı Tasarım Dizayn İnşaat olarak birçok asma tavan modelleri ve çeşitlerinin imalatını yapıyoruz.

Mekanın algılanmasında dinamik bir etkin role sahip olan tavanlar şık ve gösterişli olması halinde çok büyük avantajları da beraberinde getirecektir. Tavan mekanın diğer tüm bölümleri ile kıyaslandığı zaman en çok yer kaplayan alan olduğunu söylemek mümkündür. Oldukça büyük ve düz bir zemine sahip olması gösteriş ve şekil üzerinde de büyük bir avantaj anlamına gelmektedir.

Led asma tavan ve led spot aydınlatmalı dekorasyon uygulamalarımızı, alçıpan detayı, alçı çekilmesi, boyası ve tüm şerit -spot led dahil sizi kimseyle uğraştırmadan hızlı ve kusursuz bir biçimde anahtar teslim uygulamaktayız.

Asma tavan ve gizli ışık modellerimiz buradaki resimlerden ibaret değildir ister bizim önereceğimiz isterseniz sizin internet ten veya bir mekanda gördüğünüz modeli kusursuz bir şekilde uygulamaktayız yani kısacası siz hayal edin biz uygulayalım;

Dekorasyon da olmazsa olmazlardan biri de gizli led aydınlatmalı asma tavan sistemidir son dönemlerde oldukça revaçta olan bu uygulamayı istediğiniz biçimde, boyutta, şekilde ve tasarımda uygulama yapabilmekteyiz, dekorasyon istediğiniz mekana en uygun tasarımı size önerip uygulamayı yapmaktayız.