İletişim Bilgisi

YAPI İNŞAAT & TASARIM & UYGULAMA

hizmetlerimiz

Eşsiz yaşam alanı uygulamalarımızla hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim!

Service Image

Çelik & Ahşap Üçgen Ev Yapımı

Üçgen Ev, son zamanlarda popülerlik kazanan modern mimari tarzının en ilginç örneklerinden biridir. Bu evler, geleneksel evlerden farklıdır ve tasarımları, üçgen formları ile dikkat çekicidir.

Service Image

Tiny House & Çekme Karavan

Çelik ev ve Çekme Karavan (tiny house) üretici firması olarak herkesin düşlediği bir yaşamı tüm insanlar için en ucuz tekerlekli ev modellerini plakalı, ruhsatlı teslim ediyoruz.

Service Image

Çelik & Ahşap Bungalov Evler

Bungalov evler tek ya da bir buçuk katlı olarak inşa edilen, küçük ama kullanışlı genelde doğa içerisinde yeşilin güzellikleri ortasında yer alan yapılardır. Huzurlu, sakin bir ortamda yaşamak isteyen kişiler için ideal yaşam alanlarıdır..

Service Image

Anahtar Teslim Yapı & İnşaat

Tasarım, Proje, Uygulama. Villa, Tek Katlı Ev, Köy Evi, Bağ Evi temelden anahtar teslim veya hali hazırdaki tüm yapılarınıza restorasyon tadilat uygulama, iç /dış görsellik, montalama ve tüm inşaat uygulamaları ..

Service Image

Çelik Çatı & Çelik Konstrüksiyon

Çelik çatı ve yapı sistemleri üretim ve montaja dayalı olduklarından dolayı imalatı yada uygulanması zemin, mekan gözetmeksizin her mevsim, her bölgede kolaylıkla uygulanabilir.

Service Image

Restorasyon Revizyon Tadilat

Fabrika, Otel, Villa vb. temelden veya hali hazırdaki tüm yapılarınıza anahtar teslim restorasyon, tadilat, uygulama, iç /dış görsellik, montalama ve tüm inşaat uygulamaları.

Service Image

Bahçe, Balkon ve Çevre Düzenleme

Bahçelere peyzaj uygulama hizmeti. Villa, site, özel mülk, okul, kolej ve hastane bahçelerine görsel tasarımlı peyzaj uygulama yapılmaktadır

Service Image

Asma & Dekoratif & Ahşap Tavan

Evlerin, iş yerlerinin ve toplantı alanlarının, alışveriş merkezlerinin ve daha pek çok farklı alanın vazgeçilmez tercihlerinden birisi Asma Tavan Sistemleridir.

Service Image

Bina İçi Görsel Tasarım Mantolama

Binaların yalıtımında tercih edilen yöntemlerden biri de dış cephe mantolama uygulamasının yapılamadığı durumlarda tercih edilen iç cephe mantolama uygulamasıdır.

Service Image

İnşaat, Isı, Ses ve Su İzolasyonu

Herhangi bir yalıtım malzemesi kullanılarak, ortamdan dışarı veya içeri olan ısı, ses ve su akışının minimuma indirgenmesidir.

Service Image

Tesisat ve Mekanik Montaj İşleri

Merkezi Sistem Isı Merkezi İnşaat ve Montajı, Yapıların Isıtma, Soğutma Havalandırma, Mekanik Tesisat, Sıhhi Tesisat İnşaat ve Montajı.

Service Image

Dış Cephe Tasarım & Mantolama

Binalarda Isı köprülerinin oluşumunu önlemek ve yalıtımın sürekliliğini sağlamak için içten, dıştan ve sandviç duvar olmak üzere yapılan en iyi mantolama uygulamasıdır.

ENDÜSTRİYEL HİZMETLERİMİZ

Endüstriyel Kumlama ve Boyama İşleri Otomotiv, Tekstil, Gıda Fabrikaları Makine de Montaj ve Montaj Kurulum İşleri Borulama, Kaynak, Montaj, Ekipman Kurulumu, Yangın Hattı, Makine Bakım ve Onarım Hizmetleri, İzolasyon İşleri (Mekanik Boru, Ekipman, Enstrüman İzolasyon Uygulama)